giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
-->
 

Dębki - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień naturalny hydrotechniczny ogrodowy elewacyjny murowy na dom piaskowiec

Opis:

Nasza firma z dumą prezentuje się jako polski producent, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Nasza oferta obejmuje kamień elewacyjny , idealny do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, a także kompleksowe rozwiązania, takie jak obudowy kominkowe i całe kominki. Wszystkie nasze produkty pochodzą z własnych surowców skalnych, pozyskiwanych z unikalnych złóż piaskowca o niepowtarzalnej kolorystyce, znajdujących się w naszym kraju.

Jednym z naszych strategicznych zasobów jest Kopalnia Kamienia Naturalnego Chełmska Góra II, będąca własnością zakładu Kamieniarstwo Pawlik z malowniczej wsi Grabowie, położonej niedaleko Zawodzia na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim. W tej kopalni, oraz w kolejnych czterech, intensywnie pozyskujemy kamień naturalny piaskowiec albski. Wykorzystujemy nowoczesne metody wyburzeniowe, korzystając z koparek gąsienicowych i kołowych wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca.

Nasza praca obejmuje również ręczne wiercenie przy użyciu wiertarek udarowo-pneumatycznych, które stanowią nieocenioną pomoc w procesie ekonomicznego wydobycia kamienia. Po zastosowaniu wiertarek, używamy klinów trójdzielnych lub wywierconych otworów, zalewając je proszkiem rozprężnym z wodą. To umożliwia odspajanie większych bloków skalnych oraz tworzenie spodów roboczych do prowadzenia wydobycia, jednocześnie dokonując segregacji jakościowej pozyskanego surowca skalnego.

W zakładzie kamieniarskim, usytuowanym w malowniczej wiosce Grabowie, przekształcamy wydobyty kamień naturalny. Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty, takie jak płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy , kamień hydrotechniczny, a także ekskluzywne obudowy kominkowe. W procesie produkcji dbamy o najwyższą jakość, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień na ścieżki ogrodowe
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1013
Dodane: 2023.11.15
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj