giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
-->
 

Dębki - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

płyty elewacyjne szlifowane

Opis:Płyty Dekoracyjne z Kamienia
– Naturalny Urok w Twoim Domu!

Oferujemy wyjątkowe płyty dekoracyjne z kamienia, które podkreślą elegancję i wyjątkowość Twojego wnętrza. Nasz kamień w płytach szlifowanych to gwarancja gładkiej powierzchni i niepowtarzalnego designu.

Nasze płyty dekoracyjne z piaskowca pakowane są w palety, ważące jedną tonę każda, zapewniając łatwy transport i bezpieczeństwo podczas dostawy. To idealne rozwiązanie dla projektów aranżacyjnych, gdzie jakość i estetyka są priorytetem.

Piaskowiec polski, używany do produkcji naszych płyt dekoracyjnych szlifowanych, charakteryzuje się nie tylko trwałością, ale także unikalnym rysunkiem i kolorystyką, co sprawia, że każda płyta jest wyjątkowa.

Nasze płyty ozdobne do salonu i mieszkania to doskonały sposób na nadanie pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w trwałe i stylowe rozwiązania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kopalni kamienia na płyty dekoracyjne. Odkryj naturalny urok kamienia i stwórz unikalne wnętrze, które będzie odzwierciedleniem Twojego indywidualnego stylu!

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień na ścieżki ogrodowe
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1022
Dodane: 2024.01.30
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj