giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
-->
 

Dębki - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kto na prezydenta w Radomsku Radomska wybory 2024

Opis:


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

🌟 Nowa era dla Radomska! 🌟

Pragniesz zmian w naszym pięknym mieście? Chcesz świeżego spojrzenia i skutecznych działań na rzecz jego rozwoju? Poznaj kandydata, który przyniesie oddech świeżości i profesjonalizmu na szczyty władzy lokalnej - Poseł Krzysztof Ciecióra!

Krzysztof Ciecióra - nazwisko, które zyskuje uznanie i zaufanie w sercach mieszkańców Radomska. Jego dotychczasowa praca jako poseł na Sejm RP stanowi solidny fundament do kierowania miastem w nowej roli. Dzięki bogatemu doświadczeniu politycznemu, Ciecióra wie, jak skutecznie reprezentować interesy społeczności lokalnej na szczeblu krajowym i teraz pragnie przekuć tę wiedzę na korzyść Radomska.

OdNowa to ruch, który stawia na odświeżenie oraz przełamanie dotychczasowych schematów. Dlatego właśnie Krzysztof Ciecióra zgłasza swoją kandydaturę na prezydenta miasta Radomsko. Jego zaangażowanie w rozwój społeczny oraz ekonomiczny regionu nie pozostawia wątpliwości co do jego determinacji w dążeniu do postępu.

Co wyróżnia Krzysztofa Cieciórę spośród innych kandydatów? To nie tylko jego dotychczasowa praca na stanowisku wiceministra rolnictwa, lecz również jego bezpośrednie związanie z rolnictwem - wartość nieoceniona w mieście o tak silnych korzeniach wiejskich.

Wybory 2024 roku będą kamieniem milowym dla naszego miasta. To właśnie wtedy podejmiemy decyzję, w jakim kierunku chcemy podążać. Dlatego Krzysztof Ciecióra zachęca do wsparcia jego kandydatury i wspólnego budowania lepszej przyszłości dla Radomska.

Dołącz do naszej społeczności, dołącz do przyszłości Radomska - razem możemy osiągnąć więcej! Wspieraj Krzysztofa Cieciórę na drodze do prezydentury miasta Radomsko! 🌟

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Rsko
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1026
Dodane: 2024.02.27
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj