giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
-->
 

Dębki - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień na ścieżki ogrodowe place patio taras

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w stu procentach polski producent produkujący i dostarczający takie materiały jak kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra III to zakład górniczy a także złoże będące własnością zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Zagórza na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim blisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć kopiemy piaskowiec polski z ery albu tylko i wyłącznie sposobami mechanicznymi przy pomocy koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki udarowo-pneumatycznej . Po zastosowaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem pęczniejącym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową wydobytego surowca skalnego.
Pozyskany surowiec skalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy i kamień hydrotechniczny a także kamień na ścieżki patio w ogrodzie y i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień na ścieżki ogrodowe
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 988
Dodane: 2023.05.08
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj